Menu

اخبار مشاوره

اخبار اداره مشاوره

حضور متخصصان مرکز مشاوره مجتمع آموزش عالی اسفراین در خوابگاه های دانشجویی

مسئول مرکز مشاوره مجتمع آموزش عالی اسفراین بهمراه مشاور این مرکز در خوابگاههای دانشجویی این دانشگاه حاضر شده و بمناسبت هفته خوابگاهها به توزیع بروشور و بسته ای شامل موارد زیر در بین دانشجویان پرداختند:

کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد ویژه همیاران مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار شد.

در تاریخ18/2/1397 کارگاهی با عنوان پیشگیری از اعتیاد توسط خانم راضی در سالن شیخ آذری دانشگاه فنی مهندسی اسفراین برگزار گردید.

برگزاری کارگاه آموزشی شکست عاطفی در مجتمع آموزش عالی اسفراین

در تاریخ 10/2/97 کارگاه آموزشی شکست عاطفی از ساعت 18-14 با حضور دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین توسط خانم یارشیر برگزار گردید. در این دوره آموزشی به انواع روابط بین فردی و رابطه با جنس مخالف، مثلث عشق اشترنبرگ و زبان های پنج گانه عشق، شکست عاطفی و آسیب های ناشی از آن و مدیریت شکست عاطفی اشاره شد.

برگزاری دومین کارگاه پیشگیری از اعتیاد در سال جاری در مجتمع آموزش عالی اسفراین

در راستای ارتقا سلامت روانی دانشجویان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی، کار گاه پیشگیری از اعتیاد در تاریخ 3/2/97 در مجتمع آموزش عالی اسفراین توسط آقای نوروزی ارائه شد.

کارگاه اموزشی ارتباط موثر مجددا در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار شد.

در تاریخ 27/1/97 کارگاه اموزشی ارتباط موثر از ساعت 16-12 در سالن شیخ اذری مجتمع اموزش عالی اسفراین ویزه دانشجویان این مجتمع برای بار دوم در سال جاری برگزار گردید.

برگزاری کارگاه پیشگیری از اعتیاد در مجتمع آموزش عالی اسفراین

در راستای ارتقاء سلامت روانی دانشجویان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی، کار گاه پیشگیری از اعتیاد در تاریخ 26/01/97 در مجتمع آموزش عالی اسفراین توسط آقای نوروزی برگزار گردید.

برگزاری کارگاه اموزشی ارتباط موثر در مجتمع آموزش عالی اسفراین

در تاریخ 20/1/97 کارگاه اموزشی ارتباط موثر از ساعت 16-12 در سالن شیخ آذری مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید. این دوره آموزشی که ویزه دانشجویان بود توسط خانم یارشیر ارائه شد.

برگزاری همایش با موضوع ماری جوانا در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

مجتمع آموزش عالی اسفراین در مورخه 24/2/97 در سالن آمفی تئاتر این مجتمع اقدام به برگزاری همایش بزرگ ماری جوانا با حضور دانشجویان، اعضای کانون همیاران سلامت و سفیران سلامت نمود.

برگزاری کارگاه آموزشی غنی سازی روابط زوجین در مجتمع آموزش عالی اسفراین

کارگاه آموزشی غنی سازی روابط زوجین در تاریخ 19/2/97 از ساعت 20:30-18 ویزه دانشجویان متاهل در سالن کنفرانس مجتمع آموزش عالی اسفراین توسط خانم یارشیر برگزار گردید.

جشن روز مشاور و روانشناس در دانشگاه بجنورد برگزار شد.

به مناسبت نهم اردیبهشت ماه، روز ملی مشاور و روانشناس مراسم جشنی با همکاری انجمن علمی رشته‌ مشاوره، روانشناسی و کانون همیاران دانشگاه بجنورد برگزار شد.

برگزاری کارگاه آموزشی شکست عاطفی در جوانان و راهکارهای بهبود آن در مرکز مشاوره دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

مرکز مشاوره دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با همکاری مرکز بهداشت خرمشهر در تاریخ 19/02/97 اقدام به برگزاری کارگاه 2 ساعته از ساعت11 لغایت13با موضوع شکست عاطفی در جوانان و راهکارهای بهبود آن نمود.

برگزاری کارگاه مدیریت شکست عاطفی در دانشگاه علم و صنعت

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت، کارگاه آموزشی مدیریت شکست عاطفی را در تاریخ 19/2/97 از ساعت 30/17 الی 30/19 در سالن کنفرانس مرکز مشاوره این دانشگاه برگزار نمود.

برگزاری کارگاه آموزشی با محوریت تحرک بدنی و نشاط اجتماعی در موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی کاوش محمودآباد

به مناسبت هفته سلامت کارگاهی با محوریت تحرک بدنی و نشاط اجتماعی در موسسه غیر انتفاعی کاوش محمود آباد با همکاری مرکز بهداشت و درمان محمودآباد برگزار گردید. این کارگاه بک روزه با حضور ریاست مرکز بهداشت و درمان محمودآباد، جناب آقای دکتر توان و جناب آقای دکتر نصری، مدرس و عضو هیئت علمی دانشگاه برگزار شد.

برنامه های پیش روی مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در هفته خوابگاههای دانشجویی

مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در نظر دارد که در هفته خوابگاهها، کارگاههایی را با موضوع روابط بین فردی در کلیه خوابگاههای این دانشگاه برگزار نماید.

برگزاری کارگاه آموزشی پیش از ازدواج در مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت، کارگاه آموزشی پیش از ازدواج را در خوابگاه خواهران این دانشگاه برگزار نمود. این کارگاه چهارشنبه 5/2/97 از ساعت 21 الی 30/22 توسط خانم نیلوفری که از مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه هستند اجرا شد.

ثبت نام از متقاضیان کانون همیاران سلامت در مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت

از هفته اول اردیبهشت ماه، عضوگیری کانون همیاران سلامت در مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت آغاز شد. محل های ثبت نام اعضای کانون، سلف خواهران و برادران، مسجد و مرکز مشاوره دانشگاه بود.

برگزاری کارگاه آموزشی مطالعه موثر در مرکز مشاوره دانشگاه بجنورد

مطالعه؛ نیازمند استفاده از روش درست است. یکی از دلایل افت تحصیلی دانشجویان این است که شیوه مطالعه آنها بر طبق روشها و اصول صحیح مطالعه نیست.

سمینارآموزشی زبان بدن (ارتباط چهره ای) در مرکز مشاوره دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

مرکز مشاوره دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با همکاری کانون همیاران سلامت روان در تاریخ 17/02/97 اقدام به برگزاری سمینار 2 ساعته از ساعت 10 لغایت 12 با موضوع زبان بدن ( ارتباط چهره ای) نمود.

برگزاری کارگاه آموزشی «مهارتهای زندگی و پیشگیری اولیه از اعتیاد» در مرکز مشاوره دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

مرکز مشاوره دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با همکاری کانون همیاران سلامت روان در تاریخ10/02/97 اقدام به برگزاری کارگاه 4 ساعته از ساعت 9:30 لغایت 13:30 با موضوع «مهارتهای زندگی و پیشگیری اولیه از اعتیاد» ویژه
دانشجویان نمود. تدریس این کارگاه را سرکار خانم فاطمه احمدی عهده دار بودند.

برگزاری جلسه کانون همیاران سلامت در دانشگاه صنعتی کرمانشاه

در اردیبهشت ماه 97 اعضای اصلی کانون همیاران سلامت مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی کرمانشاه با مسئول مرکز مشاوره، جناب آقای رستمی بینا و مدیر تربیت بدنی این دانشگاه، جناب آقای پار درباره حمایت از برنامه های اجرایی هفته سلامت رایزنی و تبادل نظر انجام دادند.


برگزاری کارگاه پیشگیری از اعتیاد ویژه کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه

در مورخه 05/02/97 کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد با مدیریت مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار گردید. این دوره آموزشی با حضور آقای دکتر اکبری، عضو هیأت علمی دانشگاه به عنوان مدرس کارگاه و همچنین حضور پر شور همکاران دانشگاهی در دو گروه 35 نفری برگزار شد.

برگزاری اردوی آموزشی مشاوره ای در مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی کرمانشاه

اردوی آموزشی مشاوره ای در تاریخ 06/02/97 توسط مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی کرمانشاه با حضور نماینده دفتر اجتماعی استانداری و ستاد مبارزه با مواد مخدر استان برگزار گردید. این برنامه به مقصد مکان تاریخی – فرهنگی بیستون و با اجرای برنامه های متنوع برگزار شد.

برگزاری نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد در موسسه آموزش عالی بینالود مشهد

به مناسبت هفته جوان و در راستای پیشگیری از اعتیاد در جامعه دانشجویان که به عنوان یکی از چالش های اساسی کشور شناخته شده است، مرکز مشاوره موسسه آموزش عالی بینالود مشهد با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر، نمایشگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد را در محوطه این موسسه برپا نمود.

انجام تست سریع، رایگان و محرمانه ایدز در مرکز مشاوره موسسه آموزش عالی بینالود مشهد

به مناسبت هفته جوان مرکز مشاوره موسسه آموزش عالی بینالود مشهد با همکاری مرکز بهداشت و درمان این شهرستان اقدام به انجام تست سریع ایدز (HIV RAPID TEST ) برای دانشگاهیان نمود.

برگزاری برنامه های متنوع در مرکز مشاوره موسسه آموزش عالی بینالود مشهد بمناسبت روز جوان

مرکز مشاوره موسسه آموزش عالی بینالود مشهد در تاریخ 8 اردیبهشت ماه مصادف با روز جوان به منظور افزایش روحیه ی نشاط و شادابی در بین جوانان اقدام به اجرای برنامه های زیر نمود.

برگزاری سمینارآموزشی«فن بیان و سخنوری» در مرکز مشاوره دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

مرکز مشاوره دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با همکاری کانون همیاران سلامت روان در تاریخ 08/02/97 اقدام به برگزاری سمینار 2 ساعته با موضوع « فن بیان و سخنوری» نمود.
RSS