Menu

اخبار

کارگاه دو روزه­ ی آسیب شناسی روابط استاد دانشجو در مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد.

کارگاه  دو روزه­ ی آسیب شناسی روابط استاد دانشجو در مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی  شاهرود برگزار شد.

کارگاه دو روزه­ ی آسیب شناسی روابط استاد دانشجو در مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد.

دکتر حمید یعقوبی، مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری کارگاه آسیب شناسی روابط استاد و دانشجو را به مدت دو روز در مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار کردند.

کاکامرکز مشاوره و سلامت دانشگاه صنعتی شاهرود با هماهنگی و همکاری معاونین محترم دانشجویی و آموزشی اقدام به برگزاری کارگاه تخصصی با عنوان "آسیب شناسی روابط اساتید و دانشجویان" در تاریخ های 20و 21 آبان ماه نمود.

دراین کارگاه 2 روزه که جناب آقای دکتر حمید یعقوبی مدیر کل محترم دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم و تحقیقات و فناوری به عنوان مدرس حضور داشتند. ابتدا به تحلیل مهمترین آسیب­های دوره دانشجویی اشاره و سپس به نقش اساتید در مقابله و کاهش آسیب های فوق پرداختند.

 دانشجویان از بدو ورود به دانشگاه با چالش های متعددی برای سازگار شدن با محیط دانشگاه مواجه هستند. یافتن احساس امنیت، تبیین هدف معنا بخش و برقراری ارتباط با افراد و اجزای محیط، بخشی از مراحل سازگاری موفق به شمار می رود. در این میان به نظر می رسد با توجه به نقش محوری و دائمی اساتید، کیفیت رابطه استاد و دانشجو دارای اهمیت فوق العاده ای می­ باشد.

/ دسته: اخبار
مطلب قبلی مدیر کل محترم دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم تحقیقات و فناوری از مرکز مشاوره و سلامت دانشجویی دانشگاه صنعتی شاهرود بازدید به عمل آوردند
مطلب بعدی کارگاه آموزشی مدیریت استرس در یکی از خوابگاه های دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار گردید.
چاپ
599

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید